Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
18.1 C
Pristina
13/08/2022

Andi shfaqet i penduar, ja deklarata e tij për Melisën

Andi Shehi po vazhdon të jetë emri më i klikuar kohëve të fundit.

Kjo sepse si pjesëmarrës në “Për’puthen” bëri bujë të madhe, shkruan nzoom.biz.

Ish-konkurrenti shqiptar doli çift me Melisa Lleshi por përralla e dashurisë mbaroi shumë shpejt.

I ftuar në emisionin n’ZOOM, Andi hapi zemrën dhe nuk hezitoi të flas edhe për ndarjen me partneren e tij që ushtron profesionin e muzikës.

Intervistën e tij të plotë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here