Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
18.1 C
Pristina
13/08/2022

Këto ushqime mos i hani kurrë në drekë

Dreka është një vakt ideal për ta mbajtur trupin në formë.

Por, jo të hani çka ju del përpara, shkruan nzoom.biz.

Në vazhdim do ju tregojmë ato që duhet dhe ato që s’duhet t’i hani në këtë racion.

Për një drekë të shijshme rekomandohen: Patate, oriz, fasule, peshk, mish pule, sallatë, supë, produkte bylmeti, fruta, makarona integrale dhe salcë.

Në anën tjetër ushqimet që duhet t’i shmangni janë: Pica, hamburger, burek, sallama, vishlle, majonez, pomfrit, kifle dhe xhevrek. /nzoom.biz/

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here