Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
23.1 C
Pristina
13/08/2022

Urime ditëlindjen Gold AG

28 korriku është datë e shënuar në kalendarin e ngjarjeve të rëndësishme për të.

Gold Ag sot feston ditëlindjen, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari i njohur nga Presheva ka pranuar urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe ndjekësit e tij që janë në numër.

Arian Agushi mbushi 36 vite jetë.

Përndryshe, Gold-i është baba i një djali e së shpejti e merr epitetin ‘Babë’ për herë të dytë. /nzoom.biz/

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here