Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
18.1 C
Pristina
13/08/2022

‘Alesja dhe Efi janë vajza kot’, Danjeli i “Për’puthen” flet për zhgënjimet që mori

Danjel Marku ishte pjesë e “Për’puthen”.

Ai gjatë qëndrimit në program pati realizuar disa takime, shkruan nzoom.biz.

Por, jo të gjitha ishin të suksesshme e madje raportet me vajzat që doli nuk i’a arriti që t’i mbajë.

I ftuar në emisionin n’ZOOM, Danjeli foli për ish-konkurrentet, Alesja dhe Efi duke theksuar kështu që nuk do t’i sheh më me sy.

Detajet ju presin në intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here