Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
18.1 C
Pristina
13/08/2022

Histori suksesi nga vëllezërit Balla, ndiqni rrëfimin ekskluziv nga Roma

Vëllezërit Balla janë bërë emra të njohur për të gjithë.

Ata na kanë bërë krenarë me arritjen e tyre në American’s Got Talent, shkruan nzoom.biz.

Bëhet fjalë për Arnoldin 25 vjec dhe Artan Balla 20 vjecar.

Dyshja janë aktualisht në Romë dhe nga atje na dërgojnë përshëndetje duke i’u përgjigjur disa pyetjeve të n’ZOOM.

Në vazhdim mund ta ndiqni një rrëfim që nuk duhet humbur. /nzoom.biz/

 

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here