Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
18.1 C
Pristina
13/08/2022

Capital T kapet përsëri mat në krahët e Adrolës

n’ZOOM pati realizuar një përmbledhje me eventin e organizuar në Tiranë.

Bëhet fjalë për Miss Universe Albania & Kosovo 2022, shkruan nzoom.biz.

Pjesë e këtij evenimenti të madh ishin edhe disa këngëtarë që janë kujdesur për atmosferën në sallë.

Mes tyre i ftuar ishte edhe Capital T i cili i interpretoi disa projekte muzikore dhe jo vetëm.

Reperi i njohur kosovar aty u pa me të dashurën e tij Adrola Dushi ani pse janë kapur mat disa herë dyshja nuk e pranojnë lidhjen.

Detajet mund t’i kuptoni duke parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here