Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
18.1 C
Pristina
13/08/2022

Gjithçka gati për eventin që e solli Unikkatil-in në Prishtinë

Ardhjet e tij ishin të shpeshta viteve të fundit.

E kemi fjalën për Unikkatil, shkruan nzoom.biz.

Mbreti i repit ka arritur në kryeqytet për të dhënë një performancë që fansat e tij që janë në numër mezi po e presin.

n’ZOOM është e pranishme dhe ju sjell detajet ekskluzive të evenimentit ku do të zhvillohet gara.

  

 

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here