Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
8.3 C
Pristina
05/10/2022

Alesja, femra më e padëshiruar në “Për’puthen”! Zbulohet e kaluara e errët e saj

“Për’puthen” ishte një program që shumë të rinjë gjetën vetën aty.

Ata kanë realizuar takime dhe si rezultat i tyre lindën ndjenjat e para, shkruan nzoom.biz.

Por, disa nga çiftet e krijuara në këtë format nuk i kanë mbijetuar presion të madh mediatik e përfunduan të ndarë.

Nga sezoni i fundit më e përfolura ishte ish-konkurrentja Alesja të cilën e ka kritikuar edhe Neritan dhe Danjel gjatë intervista dhënë për n’ZOOM.

Ndiqni rrëfimet e tyre dhe kuptoni detajet ekskluzive. /nzoom.biz/

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here