Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
8.3 C
Pristina
05/10/2022

Mike dhe rivale, kush më shumë sukses e kush paska qenë e etur për famë?

Këngëtarët shqiptarë po bëjnë gara mes vete.

Secili më i suksesshëm se tjetri me projekte të reja, shkruan nzoom.biz.

Por, anash nuk po i lënë as angazhimet tjera e që janë mbrëmjet muzikore ku po mbledhin pranë vetës adhurues të shumtë.

Vera 2022 i ka bërë edhe më aktivë.

E, pikërisht për këtë temë emisioni n’ZOOM ju sjell një përmbledhje për të parë se kush paska qenë i etur për famë e kush realisht e meriton atë?

Detajet i kuptoni duke parë storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/ 

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here