Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
6.6 C
Pristina
05/10/2022

Ekskluzive: Coldplay në Tiranë për Sunny Hill Festival

Një grup i famshëm që ka pranë fansa të flaktë që i dëgjojnë me ëndje këngët e tyre.

Bëhet fjalë për ColdPlay, grup anglez ky që e ka filluar turin muzikor për verën 2022, shkruan nzoom.biz.

Por, ata do e shënojnë një datë të rëndësishme në kalendarin e eventeve.

Kjo sepse sipas burimeve të n’ZOOM Sunny Hill Festival ka rezervuar një vend për ColdPlay ku me Dua Lipën do të marrin pjesë edhe emra të njohur të muzikës botërore.

Mbetet të shihet se cilët artistë priten të konfirmohen për 3 netët e zjarrta, 26, 27 dhe 28 gusht. /nzoom.biz/

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here