Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
6.6 C
Pristina
05/10/2022

Prisni pak! Paska të reja në jetën e Granitit, kapet mat duke e puthur partneren

Granit Cana është një personazh mjaft i diskutuar në showbizin vendor.

Me pjesëmarrjen e tij në ‘Big Brother Vip Albania’ ai mori vëmendje të madhe, shkruan nzoom.biz.

Por, anash nuk mbeti as jeta private që u diskutua shumë në mediat rozë e sidomos raporti i afërt që ish-futbollisti dhe Fifi e patën krijuar brenda shtëpisë.

Derisa privatësia e këngëtares Raçi mori kthesë tjetër, edhe Graniti veproi njësoj kur hapur zemrën e krijuar diçka të re.

Ai është kapur mat me një vajzë në pishinë ku nga kjo fotografi dyshja shihen në momente intime, pra duke shkëmbyer puthje romantike. /nzoom.biz/

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here