Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
3.9 C
Pristina
01/12/2022

Bora dhe Donald u pajtuan! Çka i tha prezantueses babai i saj?

Bora Zemani dhe Donald Veshaj i kanë dhënë fund keqkuptimeve.

Dhe, si pasojë e kësaj dyshja janë rikthyer duke lënë pas krahëve gjërat e të kaluarës, shkruan nzoom.biz.

Prezantuesja shqiptare dhe aktori i mirënjohur u bashkuan dhe këtë e konfirmuan me një ftografi gjatë xhirimeve të emisionit që pritet të transmetohet sonte.

Ish-banori i ‘Big Brother Vip Albania’ shfaqet më i lumtur se kurrë më parë afër partneres së tij.

Të kthehemi pas në kohën kur ky Reality Show ishte duke u dhënë, Bora u prononcua në një intervistë ekskluzive e madje përmendi edhe babain e saj.

Por, cili është reagimi i tij kur po e sheh romancën e vajzës së saj e cila nga martesa e parë me Vin Veli e ka një djalë me emrin Arbor. /nzoom.biz/

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here