Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
3.9 C
Pristina
01/12/2022

Romeo befason me postimin e tij, vjen me mesazhin e koduar

Romeo Veshaj qëndroi pak në distancë nga mediat dhe jeta publike.

Edhe postimet i pati më të rralla, shkruan nzoom.biz.

Ai u rikthye me emisionin që ka bashkë me vëllaun e tij binjak Donald Veshaj.

Ky i fundit e konfirmoi bashkimin me Bora Zemani e në anën tjetër Romeo po hedh kunja me mesazhe të koduara.

Ja çka postoi mbrëmë në Instastory. /nzoom.biz/

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here