Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
3.9 C
Pristina
01/12/2022

Harrojnë të kaluarën, ja vendimi i Noizyt për Stresin

Noizy me 14 gusht mbajti ‘Alpha Show’ në Tiranë.

Ky koncert u mbajt në sheshin e kryeqytetit e solli disa emra të njohur të skenës muzikore, shkruan nzoom.biz.

Reperi shqiptar ka ftuar edhe Stresin, me të cilin i pati disa mosmarrëveshje në të kaluarën.

Por, sikurse dhe fjala ‘E kaluar’, keqkuptimi mbeti po aty dhe dyshja tanimë janë miq.

n’ZOOM ishte pjesë e këtij evenimenti dhe ju sjell disa detaje nga vendimi i radhës i dy këngëtarëve të dashur nga publiku.

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here