Nzoom_albinaNzoom_albinaNzoom_albina
3.9 C
Pristina
01/12/2022

Ky është reagimi i Trixes pas daljes publike të Borës dhe Donaldit

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë bashkuar e duken aq shumë lumtur.

Dyshja e kanë bërë publike rikthimin edhe në emisionin ‘Më lër të flas’, shkruan nzoom.biz.

Ata e kanë lënë pas krahëve të kaluarën e vështirë e vendosën t’i rrëfejnë të gjitha.

Prezantuesja shqiptare ishte e ftuar në programin e binjakëve dhe rrëfeu emocionet e gjithë asaj ndodhie.

Por, cili është reagimi i Beatrixes për këtë situatë?

Ajo mbrëmë derisa emisioni transmetohej ishte në një darkë së bashku me nënën e saj, e shoqëruar me Antonelën e cila po ashtu mori me vete të ëmën. /nzoom.biz/

 

 

- Reklama -spot_imgspot_img

Lajmet e fundit

Related news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here