spot_img
13.8 C
Pristina
01/06/2023

Hitech

LAJMET E FUNDIT

Ekskluzive: Melisa në lidhje me reperin kosovar, del fotografia e parë e tyre

Melisa Lleshi është një nga vajzat më të komentuara kohëve të fundit. Ajo mori vëmendje të madhe mediatike me pjesëmarrjen në 'Big Brother Vip Kosova',...

Prisni pak! Ish-konkurrentit të “Për’puthen” i pëlqen Bora? Ja përgjigja e tij epike

Bruno ishte pjesë e emisionit n'ZOOM me Albina Zeneli. Ai ka rrëfyer shumë gjëra nga jeta e tij profesionale duke zbuluar planet që pritet t'i...

E trishtë! Ja kur do të ndalohet përdorimi i TikTok

Montana është bërë shteti i parë amerikan që ndalon përdorimin e TikTok pasi guvernatori nënshkroi legjislacionin që ndalon dyqanet e aplikacioneve celulare të ofrojnë...

Po po, Dua Lipa së shpejti bashkëpunim me Britney Spears

Dua Lipa është një emër i njohur dhe shumë i dashur për publikun. Ajo nuk po ndalet me projekte të reja muzikore por tani e...
spot_img