spot_img
17 C
Pristina
25/09/2023

Sport

LAJMET E FUNDIT

Martesa e fshehur e Arbanës, ja pse nuk u ftua Luizi e Kiara as Bora e Donald

Një ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, njofton nzoom.biz. Ata janë kurorëzuar me një ceremoni private...

Produksioni e bllokoi keq me pijen energjike, ja çka paska vendosur Luizi për kontratën marramendëse

Luiz Ejlli ka vëmendje të madhe mediatike. Artisti shqiptar po e shfrytëzon famën në mënyrën më të mirë të mundshme, shkruan nzoom.biz. Në kohën sa ishte...

E konfirmuar: Del foto e parë e Kiarës me barkun e fryrë

Pati zëra që Kiara Tito është në pritje të ëmbël. Ajo dhe Luiz Ejlli do të bëhen prindër për herë të parë, njofton nzoom.biz. Por, e...

E teproi tani! Ky është çmimi që Luizi kërkon për një performancë

Fama e tij është e padiskutueshme. Luizi, një talent që ka mahnitur publikun me strategjinë e hatashme, shkruan nzoom.biz. Ai qëndroi brenda shtëpisë së 'Big Brother...
spot_img