spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Lifestyle

LAJMET E FUNDIT

Sara përlot me rrëfimin e ndjerë: Nuk kisha rrugëdalje, Ledri ishte tejet i varur nga…

Lidhja e pastaj ndarja e tyre akoma diskutohet gjithandej. Bëhet fjalë për Sarën dhe Ledrin, shkruan nzoom.biz. Derisa ky i fundit vazhdon të hesht, bukuroshja shqiptare...

Martesa e fshehur e Arbanës, ja pse nuk u ftua Luizi e Kiara as Bora e Donald

Një ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, njofton nzoom.biz. Ata janë kurorëzuar me një ceremoni private...

Ledri vulos gjithçka, largon Sarën nga Instagrami?

Derisa të gjithë po flasin për krisje në raportin e tyre, Ledri qëndroi në qetësi. Partnerja e tij, Sara Hoxha ishte pjesë e disa intervistave...

Më në fund e ndau mendjen, Sara vulos raportin me Ledrin

Janë përfolur për një ndarje e madje me sherr. Bëhet fjalë për Sara Hoxha dhe Ledri Vula, shkruan nzoom.biz. Ata po kalojnë një krizë e cila...
spot_img