spot_img
3.5 C
Pristina
02/04/2023

Artikull i sponzorizuar

LAJMET E FUNDIT

Antoneta apo Keisi? Ja kush u largua sonte nga ‘BBVA’

Sonte ka një të eleminuar. Qetsori, Keisi dhe Antoneta ishin të nominuarit e javës, shkruan nzoom.biz. Kjo e fundit nuk arriti të jetë pjesë e garës. Ish-banorja...

Zyrtare: Televotimi i radhës rikthen 4 ish-banorë në lojë

Sonte në spektaklin e radhës ka dinamika të shumta. Olta Gixhari ishte një ndër banorët më të komentuara, shkruan nzoom.biz. Ajo u dorëzua duke u larguar...

Luizi i lutet Oltës: Mos ik për të madhin Zot

Lajmi që Olta po largohet nga shtëpia ka tronditur opinionin. Aktorja e dha lajmin para banorëve dhe jo të gjithë u pajtuan, shkruan nzoom.biz. https://nzoom.biz/2023/04/01/nuk-ka-me-dyshime-olta-dorezohet-dhe-e-le-shtepine-e-bbva/ Ishte pikërisht...

Nuk ka më dyshime! Olta dorëzohet dhe e lë shtëpinë e ‘BBVA’

Një ndër banoret më të komentura tash e 3 muaj. Bëhet fjalë për Olta Gixhari, shkruan nzoom.biz. Ajo sonte e dha një lajm të papritur që...
spot_img