spot_img
14.4 C
Pristina
02/06/2023

World

LAJMET E FUNDIT

Ekskluzive: Xhensila shtatzënë në muajin e 4-të

Një këngëtare e njohur dhe shumë e dashur për publikun. Bëhet fjalë për Xhensilën, shkruan nzoom.biz. Këtë herëju kemi sjellur të reja nga privatësia e saj...

Cllevio shan dhe ofendon Arbanën, e quan rrugaqe

n'ZOOM sapo e transmetoi episodën e radhës. Pjesë e saj ishte edhe rrëfimi ekskluziv i Cllevios, shkruan nzoom.biz. Nga Lushnja e direkt në emisionin n'ZOOM ai...

Ekskluzive: Melisa në lidhje me reperin kosovar, del fotografia e parë e tyre

Melisa Lleshi është një nga vajzat më të komentuara kohëve të fundit. Ajo mori vëmendje të madhe mediatike me pjesëmarrjen në 'Big Brother Vip Kosova',...

Prisni pak! Ish-konkurrentit të “Për’puthen” i pëlqen Bora? Ja përgjigja e tij epike

Bruno ishte pjesë e emisionit n'ZOOM me Albina Zeneli. Ai ka rrëfyer shumë gjëra nga jeta e tij profesionale duke zbuluar planet që pritet t'i...
spot_img