spot_img
27 C
Pristina
15/06/2024

Ndodhë sonte! Vendimi për eleminim ka tronditur banorët

Sonte po mbahet spektakli i radhës në ‘Big Brother Vip Kosova’.

Banorët e rinj po tregojnë përshtypjet e tyre brenda shtëpisë, shkruan nzoom.biz.

Në krye të këtij diskutimi ishin Xhuli dhe Atdheu të cilët kanë qenë shumë të afërt.

Por, produksioni ka vendosur që në natën e sotme të jetë një eleminim.

Publiku do të votojë banorin më pak të preferuar. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news