spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Më në fund e ndau mendjen, Sara vulos raportin me Ledrin

Janë përfolur për një ndarje e madje me sherr.

Bëhet fjalë për Sara Hoxha dhe Ledri Vula, shkruan nzoom.biz.

Ata po kalojnë një krizë e cila po përcillet negativisht nga të gjitha mediat rozë duke u aluduar se çifti i njohur po xhelozojnë tek njëri-tjetri.

Detajet e plota i kuptoni në insertin e plotë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news