spot_img
20.8 C
Pristina
29/05/2024

Ledri vulos gjithçka, largon Sarën nga Instagrami?

Derisa të gjithë po flasin për krisje në raportin e tyre, Ledri qëndroi në qetësi.

Partnerja e tij, Sara Hoxha ishte pjesë e disa intervistave e nuk hezitoi të përgjigjet për këtë temë, shkruan nzoom.biz.

Reperi kosovar nuk e ka shoqëruar atë në premierat e filmit ‘Në kuadër të dashurisë’ as në Tiranë as në Prishtinë.

Të menjëhershme ishin reagimet e fansave duke aluduar se çifti i kanë raportet e krisura.

Por, veprimi i fundit i Ledrit vulos gjithçka, dhe detajet i kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news