spot_img
31.1 C
Pristina
18/06/2024

Sara përlot me rrëfimin e ndjerë: Nuk kisha rrugëdalje, Ledri ishte tejet i varur nga…

Lidhja e pastaj ndarja e tyre akoma diskutohet gjithandej.

Bëhet fjalë për Sarën dhe Ledrin, shkruan nzoom.biz.

Derisa ky i fundit vazhdon të hesht, bukuroshja shqiptare shfaqet në rrjetet sociale e nuk e ka problem të rrëfejë.

Aludohet se reperi i’u fut lojërave të fatit e kjo gjë nuk u mohua asnjëherë nga artisti.

Ndiqni insertin e mëposhtëm realizuar nga n’ZOOM.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news