spot_img
20.2 C
Pristina
26/09/2023

Martesa e fshehur e Arbanës, ja pse nuk u ftua Luizi e Kiara as Bora e Donald

Një ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar.

Bëhet fjalë për Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, njofton nzoom.biz.

Ata janë kurorëzuar me një ceremoni private në Toskanë.

Kjo martesë kaloi pa u bërë shumë virale siç jemi mësuar të kemi fotografi të publikuara kudo në rrjetet sociale.

n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një insert me informacionet për të ftuarit e dasmës së prezantueses së njohur.

Mësoni se pse aty munguan personazhet si: Luizi, Kiara, Bora, Donald e disa të tjerë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news