spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

E konfirmuar: Del foto e parë e Kiarës me barkun e fryrë

Pati zëra që Kiara Tito është në pritje të ëmbël.

Ajo dhe Luiz Ejlli do të bëhen prindër për herë të parë, njofton nzoom.biz.

Por, e keni vërejtur ju që pamja fizike e prezantueses shqiptare ka ndryshuar pak.

Kiara ka shtuar dukshëm peshë dhe u publikuan disa imazhe ku shihet me barkun e fryrë.

Se si po shkon krejt kjo situatë ju ftojmë ta ndiqni në insertin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news