spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Nga tani mbrëmjet në Shëngjin kanë kuptim! Bëhet hapja madhështore e ‘Leon Lounge’

Është një ndër vendet më të frekuentura në Shëngjin.

Vera merr kuptim krejt tjetër kur vizitojmë Bar Restaurant Leon, shkruan nzoom.biz.

Por, ata që duan ta kalojnë një pushim relaksi në ambientet e bukura keni Hotel Leon ku ka pranë plazhen.

Lindja dhe perëndimi i diellit mund të shijohet edhe më mirë në Leon.

Leon nuk e lë me kaq.

Për klientët besnik që vijnë si të tillë e mbarojnë si miq ka menduar për ta edhe se si ta kaloni cdo mbrëmje ndryshe nga tjetra.

Freskohuni në Leon Lounge, mos e humbisni një pamje mahnitëse.

Rezervo në Leon, e pastaj na falendero. /nzoom.biz/

 

LAJMET E FUNDIT
Related news