spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

Ekskluzive: Aktori shqiptar po na martohet, ja kush i ka rrëmbyer zemrën

Një aktor i dashur për publikun dhe jashtëzakonisht i talentuar.

E kemi fjalën për të riun Flakron Aliu, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM me autore e moderatore Albina Zeneli ku rrëfeu disa të pathëna nga jeta e tij private.

Artisti nga Maqedonia zbuloi se në vitin 2023 fejesën do ta kurorëzojë me martesë.

Intervista e plotë ju sjell detajet kryesore nga ceremonia e dasmës së Flakronit. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news