spot_img
26.4 C
Pristina
25/07/2024

Maestro del nga vetja, i kthehet keq Luizit dhe Kiarës

Sonte po mbahet spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Në këtë natë diskutimi po vazhdon mes Luizit dhe Maestros, shkruan nzoom.biz.

Ky i fundit doli pak nga vetja me ofendimet që ka pranuar nga këngëtari Ejlli i cili e ka ngacmuar Armaldon me disa kunja.

Ndiqni Prime e natës dhe shikoni se kush do ta lë garën duke hequr dorë nga 100 mijë euro. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news