spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Rrjeti bëhet lëmsh, produksionit i publikohet skenari i largimit të Xhonatan

Sonte është spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Prime ka filluar me debatet e ashpra mes vajzave, Efit dhe Oltës, shkruan nzoom.biz.

Vajzat kanë diskutuar me tone të ashpra për konfliktin që e patën gjatë kësaj periudhe.

Njëri nga të nominuarit largohet sonte dhe rrjeti u bë lëmsh nga një fotografi ku shihet skenari i sontëm.

Nga kjo foto shihet se personi që do ta lë sonte garën duke hequr dorë nga çmimi i madh prej 100 mijë eurosh është Xhonatan.

Mbetet të shihet se a është e vërtetë kjo skaletë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news