spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Jeton në gurbet, por muzikën shqipe nuk e harron! Njihuni me Fidaim Aliu

Një këngëtar i talentuar i performancave LIVE ku është i kërkuar për dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.

Bëhet fjalë për Fidaim Aliu, shkruan nzoom.biz.

Ai ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM ku mes tjerash foli për konkurrencën në profesionin e muzikës.

Vecantia e Fidaimit është se edhe pse jeton në gurbet, këngën në gjuhën e bukur shqipe nuk e harron. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news