spot_img
34.5 C
Pristina
21/07/2024

Nga 5 banorët e finales, këta konkurrent e lanë shtëpinë

Po vazhdon të mbahet spektakli i fundit i ‘Big Brother Vip Kosova’.

Ky Prime u karakterizua me befasi të shumta, shkruan nzoom.biz.

Konkurrentët që kanë hyrë në finale, banori që e la garën janë: Artani dhe Mbresa.

Dyshja hoqën dorë nga çmimi i madh, por fituan 10 mijë euro. /nzoom.biz/

LAJMET E FUNDIT
Related news