spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

Ekskluzive: Ky banor sakrifikohet për Kiarën, del të shtunën vet nga shtëpia

Nominimi Olta-Kiara ka nxitur reagime të shumta.

Ishte Nita Latifi ajo që vuri në përballje Qetsorin-Kristin nga njëra anë dhe dy vajzat nga ana tjetër, shkruan nzoom.biz.

Me të njoftuar se publiku nuk e ka votuar mjaftueshëm çiftin e vajzave, ato po ‘luftojnë’ kokë më kokë deri të shtunën kur dhe është spektakli i radhës.

Por, si duket kjo garë po merr kthesë tjetër dhe televotimi do të anulohet e kjo paska një arsye të fortë.

Fotini e cila hyri qe pak ditë, do të sakrifikohet për Kiara Tito dhe do të kërkojë vullnetarisht të largohet nga ‘Big Brother Vip Albania 2’. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news