spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Luana moj, nuk je aspak kreative! Kush e akuzoi atë për vjedhje të projektit?

Luana Vjollca njihet për projektet e saj me dedikim.

Ajo me ‘Isha’ arriti të tregojë historinë rrënqethëse se si u bullizua, njofton nzoom.biz.

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare si duket nuk ka qenë aspak kreative në krijimin e këtyre ideve.

Një person i cili ka qenë personazh i bullizuar u shpreh në një intervistë për n’ZOOM me Albina Zeneli se ka qenë i pari që e ka pasur këtë ide.

Për më shumë ndiqni materialin e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news