spot_img
17.2 C
Pristina
13/04/2024

Burri i saj nuk i’a qëlloi shifrën! Nga 37 mijë euro ra në 2 mijë, fustani i Arbanës qenka tejet i lirë

Arbana Osmani ka befasuar të gjithë me dukjen e saj fizike.

Prezantuesja e Big Brother VIP Albania, është komentuar disa herë për fustanet e saj të shtrenjta gjatë prezantimeve televizive, shkruan nzoom.biz.

Pak ditë më parë qarkulloi me shpejtësi lajmi se në finale “e zonja e shtëpisë” do të mirëpresë shqiptarët e veshur me një veshje që kushton 37 mijë euro.

Ky lam nuk u mohua nga Eduarti kur i’u vu përballë, por nuk paska qenë i vërtetë.

Fustani që Arbana veshi sonte kushton 1970 euro dhe është nga Alexandre Vauthier. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news