spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Ka zëra se thonë që Efi do të jetë fituese?

Sonte është finalja e madhe e ‘Big Broher Vip Albania’.

Spektali i fundit po zhvillohet i qetë dhe me befasi për 4 finalistët, shkruan nzoom.biz.

Ky Prime u karakterizua edhe me disa polemika dhe inserte për dinamikat e lojës së banorëve.

Por, ka zëra se thonë që Efi do të shpallet fituese duke rrëmbyer çmimin e madh në këtë edicion të dytë të këtij Reality Show. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news