spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

‘Kujt i’u desht kjo ceremoni’? Ish-banorja shfaqet kundër martesës së Luizit dhe Kiarës

Ceremonia e dasmës së Kiara Tito dhe Luiz Ejlli mori vëmendje të madhe.

Ky moment magjik u shijua nga çifti i ri, shkruan nzoom.biz.

Njësoj nuk mund të themi edhe për shumicën.

Kjo sepse ish-banorja e edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Albania’, Monika Lubonja dukej se nuk u pajtua me dasmën.

Arbana acarohet keq, shkaku i Big-ut prish punët me ish-banoren

Sipas saj, ky vendim ishte i shpejt. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news