spot_img
15.1 C
Pristina
15/06/2024

E kaluara e Kiarës pengesë për martesën e saj me Luizin? Dalin faktet e frikshme

Janë martuar në sytë e miliona shqiptarëve.

Bëhet fjalë për çiftin Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, shkruan nzoom.biz.

Moderatorja e njohur shqiptare pranoi mbiemrin e artistit i cili u shpall fitues i ‘Big Brother Vip Albania 2’.

Të menjëhershme ishin reagimet e masës që dhanv mendimet e tyre në lidhje me këtë romancë të nisur brenda 4 mureve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli ju sjell një deklaratë të gazetarit të njohur kosovar i cili u shpreh se e kaluara e Kiarës mendon se do të jetë pengesë në vazhdimin e lidhjes. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news