spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Luizi bie nga lista, ja kush po paguhet afro 40 mijë euro

Luiz Ejlli ishte fenomen i kësaj vere.

Pronarët e diskotekave në Kosovë ishin të interesuar që ta kanë për performancë, shkruan nzoom.biz.

n’ZOOM ju pati njoftuar që fituesi i ‘Big Brother Vip Albania’ u pagua rreth 30 mijë euro për një natë.

Por, kjo shifër u përmbyll nga dikush tjetër i cili thuhet se kërkon afro 40 mijë.

Për këto dhe detaje ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news