spot_img
8.7 C
Pristina
23/04/2024

Prisni pak, plasi sherri! Flor Binaj i kapet keq Arilenës?

Florjan Binaj ishte mysafiri i radhës i n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth largimit nga ‘Portokalli’ dhe jo vetëm, shkruan nzoom.biz.

Artisti i mirënjohur është në krye të një emisioni investigativ ku më parë kolege e pati Arilena Ara e tani Cindy Marina.

Por, deklarata e tij për këngëtaren nuk pritej.

Mos e humbisni rubrikën me pyetje pikante për aktorin shqiptar. /nzoom.biz/

 

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news