spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Hapni sytë dhe veshët! Noizy sapo i’a zbuloi një sekret Elvanës

Koncerti i Noizyt bëri bashkë shumë fytyra publike.

Mes tyre edhe Morena Taraku, Dhurata Dora e Elvana Gjata, shkruan nzoom.biz.

Kjo e fundit u ngjit në skenë duke interpretuar disa nga këngët e saj e po ashtu e dha përkrahjen maksimale për mikun e saj i cili e shënoi edhe një sukses në karrierë.

Por, reperi nga Durrësi nga koncerti i ‘AlphaShow2’ i’a zbuloi një sekret Gjatës.

Detajet ju sjell inserti i plotë që e keni në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news