spot_img
8.7 C
Pristina
22/04/2024

Nga Spanja dhe luksi, Fisniku na prezanton partneren e re

Fisnik Syla ishte pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai foli rreth angazhimeve momentale, shkruan nzoom.biz.

Biznesmeni kosovar mes tjerash tregoi pak edhe për privatësinë e tij duke përmendur ndarjen nga Fjolla Morina.

Por, a paska diçka të re nga lidhja e dashurisë?

Detajet tjera i kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news