spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Besit nuk i del mllefi, i kapet përsëri Ermalit

Bes Kallaku ishte pjesë e emisionit n’ZOOM me Albina Zeneli.

Ai mes tjerash foli për të rejat e tij, shkruan nzoom.biz.

Këngëtari dhe aktori i njohur shqiptar nuk hezitoi të flas edhe për sherrin e dikurshëm me Ermal Mamaqi.

Por, ky i fundit a i ka reaguar?

Për këo dhe detaje të tjera ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news