spot_img
25.7 C
Pristina
15/06/2024

Edona James, banorja e radhës e ‘BBVK’

Ishte e përfolur për muaj me radhë.

Bëhet fjalë për transgjinoren, Edona James.

Ajo sonte u bë pjesë e ‘Big Brother Vip Kosova’, dhe premton se do ta elektrizojë audiencën.

Përndryshe, kohë më parë Edona ishte banore e ‘Big Brother Gjermania’ por që ka qëndruar vetëm 4 ditë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news