spot_img
9.4 C
Pristina
25/04/2024

Ekskluzive: Ledi dhe Ylli ishin në lidhje dashurie, ja detajet e romancës

Mbrëmë filloi ‘Big Brother Vip Kosova’.

Shtëpia u mbush me 20 banorë të cilët nisën menjëherë garën, shkruan nzoom.biz.

Ledi Vokshi dhe Yll Dervishi janë dy nga konkurrentët që ishin po ashtu pjesë e ‘Shpija e Kosovës’.

Për detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news