spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

‘Luftë’ mes jurisë dhe konkurrentëve të ‘DWTS’, Fifi e Ronaldo braktisin me lot garën?

Një garë kërcimi që në fund ka vetëm një fitues/e.

E kemi fjalën për ‘Dancing with the stars’, shkruan nzoom.biz.

Por, ky sezonë për dallim nga të tjerët ka filluar me ‘luftë’ të ashpër mes jurisë dhe personazheve publike.

n’ZOOM ju sjell të përmbledhur në një insert të gjitha konfliktet që janë bërë deri më tani.

Për të mësuar më shumë ju ftojmë ta ndiqni storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news