spot_img
13.6 C
Pristina
29/05/2024

‘Politika më ka varfëruar’, befason politikani kosovar

n’ZOOM me Albina Zeneli e pati të ftuar Ilirik Musliu.

Drejtori i shërbimeve publike në kryeqytet na befasoi me disa deklarata, shkruan nzoom.biz.

Ai foli rreth paragjykimeve që ka pranuar kur e mori këtë post që e ka tash e 2 vite.

Ndiqni blic pyetjet e n’ZOOM dhe momentet e sikletshme të politikanit kur pyetet se sa para i ka në xhep dhe sa në bankë. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news