spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Lajmërohet e dashura e Bleros, ka një mesazh për këngëtarin

Blero ishte banori i parë që u fut në shtëpi.

Ai e nisi garën në ‘BBVK’ dhe aktualisht është konkurrent i preferuar bashkë me Edona James dhe Gani Gërmia, njofton nzoom.biz.

Këngëtari u shpreh se po e shijon romancën me të dashuren e re por sipas tij raportet nuk janë edhe aq të mira.

Por, kjo e fundit e tregoi hapur dashurinë që e ka për Blerimin.

Shikoni postimin e saj e pastaj insertin e mëposhtëm realizuar nga emisioni n’ZOOM.

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news