spot_img
19.2 C
Pristina
29/05/2024

Raport i krisur mes motrave Gixhari? Gerta me emision të ri, a e uroi aktorja?

Janë dy personazhe të njohur të showbizit shqiptar.

E kemi fjalën për Gerta dhe Olta Gixhari, shkruan nzoom.biz.

Aktorja ishte pjesë e ‘BBVA’ por nuk mori përkrahje nga motra e saj, gazetarja shqiptare.

n’ZOOM ju sjell një intervistë me Gertën e cila e nisi një emision të ri.

Detajet i kuptoni duke ndjekur storien e plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news