spot_img
12.2 C
Pristina
29/05/2024

Vesa tronditet kur mëson se çka shkruhet për të dhe ish-in në portale

Bëhet fjalë për Vesa Vllasaliu, shkruan nzoom.biz.

Ajo është banore e ‘BBVK’ por bukuroshja nuk e di se çka po shkruhet nëpër portale për të dhe historinë e saj me ish-in që thuhej se e tradhtoi me shoqen e ngushtë.

n’ZOOM me Albina Zeneli ka përgatitur një përmbledhje për këtë temë.

Detajet i plota ju sjell inserti i plotë në linkun e mëposhtëm. /nzoom.biz/

spot_img
LAJMET E FUNDIT
Related news